Статті присвячені живленню і спортивній дієтології. Корисність тих або інших продуктів, енергетична цінність, замінники їжі, спортивні добавки, корисні поради, аналітика тощо!
Такий вид спорту як бодібілдинг з'явився відносно недавно, проте своїм корінням він йде далеко в минуле. Величезну популярність він знайшов завдяки своїй специфічності: людина повинна довести своє тіло до досконалого вигляду, а не встановлювати будь-які рекорди. Дуже добре виглядати і мати чудову фігуру - бажання дуже багатьох чоловіків і воно присутнє навіть за часів античності, коли відомі скульптори увічнювали у камені чоловічі образи з добре розвиненими м'язами.
Мабуть, необхідність працювати безпосередньо над своїм тілом і є головна відмінність бодібілдингу від інших видів спорту. В іншому - це такий же спорт зі своїми плюсами і мінусами. До перших варто віднести результат тренувань (який служить не тільки метою, але і відмінним показником морального задоволення), розвиток сили і витривалості, зміцнення здоров'я та ви
... Читати далі »
Бодибілдинг в дослівному перекладі з англійського означає «будівництво тіла». Напевно кожній жінці, що дивиться на себе в дзеркало, приходило одного дня на розум збільшити м'язи за допомогою тренажерів. Проте багато хто тут же починає мучитися сумнівам. Проте багато хто тут же починає мучитися сумнівами: раптом після силових тренувань виростуть біцепси страшних розмірів, плечі розширяться, подібно до чоловічих, а фігура втратить жіночність? При словах «тренажери», «гантелі», «штанга» багато хто малює в уяві жінку-кіборг, смутно схожу на Арнольда Шварцнеггера. Чи дійсно силовий фітнес робить жіночу фігуру чоловікоподібною? Насправді, більшість м'язистих жінок - елітні професійні культуристи, спортсменки
... Читати далі »
Вітчизняна фітнес-індустрія в результаті світової фінансової кризи серйозно не постраждала. Принаймні, так стверджують учасники ринку. Кількість одиночних фітнес-клубів зростає, а потужні мережеві гравці розширюються в межах свого регіону. Правда, без втрат не обійшлося - по оцінках незалежних експертів, відвідуваність фітнес-центрів впала на 30-40%. Зате гравці зуміли помітно розширити спектр послуг, що надавалися, і можуть виграти на цьому в пост-кризовий період.
Перетікаючи з класу в клас
Перші казахстанські фітнес-клуби(експерти галузі називають їх
... Читати далі »